Coordonator general: Bogdan Crișan

E-mail: bogdan@studentfest.ro
Telefon: 0721 087 469

Program: Alexandru Banda

E-mail: program@studentfest.ro
Telefon: 0722 173 392

Fundraising: Dani Ciochină

E-mail: dani@studentfest.ro
Telefon: 0758 040 660

Relația cu instituții publice: Sarah Malekshahian

E-mail: office@studentfest.ro
Telefon: 0755 056 043

Logistică: Cristian Chiriță

E-mail: logistica@studentfest.ro
Telefon: 0760 343 586

Site: Răzvan Truță

E-mail: site@studentfest.ro
Telefon: 0763 436 960

Cazare și masă: Cosmin Turcu

E-mail: accomodation@studentfest.ro
Telefon: 0757 563 007

Press Officer: Iarca Bianca Smitec

E-mail: pr@studentfest.ro
Telefon: 0737 904 147

Responsabil rețele sociale: Otilia Sfetcu

E-mail:  retelesociale@studentfest.ro
Telefon: 0758 130 222

Publicație: Adelina Popa

E-mail: publicatie@studentfest.ro
Telefon: 0752 554 739

Conținut Internațional: Darie Octaviana

E-mail: international@studentfest.ro
Telefon: 0723 328 988

Design Grafic: Carla Cezara Pădurean

E-mail: imagine@studentfest.ro
Telefon: 0753 452 927

Fotografi: Robert Bogdan Istrate

E-mail: fotograf@studentfest.ro
Telefon: 0774 480 319

Video: Diana Madosa

E-mail: continutvideo@studentfest.ro
Telefon: 0745 360 201

Coordonatori Secțiuni

Arhitectură:
Larisa Szel

E-mail: arhitectura@studentfest.ro
Telefon: 0724 657 028

Dans:
Andreea Sărăndan

E-mail: dans@studentfest.ro
Telefon: 0722 724 495

Film și Arte video:
Andrada Oltean

E-mail: arte.video@studentfest.ro
Telefon: 0770 817 410

Literatură:
Flavia Sereș

E-mail: literatura@studentfest.ro
Telefon: 0748 744 217

Publicitate:
Alex Vidan

E-mail: publicitate@studentfest.ro
Telefon: 0753 743 704

Arte Stradale:
Ioana Toader

E-mail:
arte.stradale@studentfest.ro
Telefon: 0730 261 154

Design Vestimentar:
Bianca Chiriac

E-mail: design.vestimentar@studentfest.ro
Telefon: 0785 347 658

Fotografie:
Ștefan-Bogdan Bucșa

E-mail: fotografie@studentfest.ro
Telefon: 0747 418 923

Muzică:
Daria Crișan

E-mail: muzica@studentfest.ro
Telefon: 0741 955 572

Sculptură:
Alexandra Marton

E-mail: sculptura@studentfest.ro
Telefon: 0772 291 591

Ceramică:
Andrada Bacis

E-mail: ceramica@studentfest.ro
Telefon: 0754 860 017

Experimentarium:
Raul Urechiatu

E-mail:
experimentarium@studentfest.ro
Telefon: 0755 485 219

Grafică:
Anca Aramă

E-mail: grafica@studentfest.ro
Telefon: 0731 397 187

Pictură:
Angela Pătrașcu

E-mail: pictura@studentfest.ro
Telefon: 0762 806 959

Teatru:
Alexandru Rezuș

E-mail: teatru@studentfest.ro
Telefon: 0741 337 096

Start typing and press Enter to search